Ciekawa praca - rynek odzieżowy!

Oferty pracy w Katowicach
Awatar użytkownika
dorota.sygula
Posty: 2
Rejestracja: 05 lip 2016, 12:58

05 lip 2016, 13:06

W związku z uruchomieniem nowego projektu dotyczącego analizy trendów mody firma IT poszukuje osób na stanowisko:

ANALITYK RYNKU ODZIEŻOWEGO
Czas pracy: pełny etat (pn-pt), elastyczny czas rozpoczęcia pracy między 7.00 a 9.00
Możliwość pracy zdalnej lub na miejscu (Katowice)

Więcej informacji poniżej:

Wymagania:
- doświadczenie w zakupach odzieży, prowadzeniu butiku lub sprzedaży hurtowej do butików lub salonów wielobranżowych mody kobiecej.
- umiejętność badania potrzeb klienta i analizy informacji
- umiejętność pracy z danymi liczbowymi, wyciągania wniosków oraz podejmowania strategicznych decyzji
- znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu bardzo dobrym
- wysokie zdolności komunikacyjne
- umiejętność pracy w wielozadaniowym zespole oraz chęć do motywowania i angażowania innych
- proaktywność, szybkie reagowanie na zmiany i pojawiające się okazje w branży mody kobiecej
- gotowość do okazjonalnych podróży służbowych (Frankfurt, Lwów, Warszawa)

Dodatkowe plusy w rekrutacji otrzymasz za:
- doświadczenie w prowadzeniu bloga, stron w social media: Facebook, Pinterest, Instagram)
¬- doświadczenie w stworzeniu lub prowadzeniu sklepu internetowego z odzieżą
- bardzo dobrą znajomość niemieckiego

Zadania:
- identyfikowanie oczekiwań klienta w zakresie prognozowania trendów
- zapewnienie wiedzy fachowej na rzecz zespołu tworzącego oprogramowanie związane z branżą mody damskiej
- opracowywanie danych na potrzeby zespołu programistów
- wyszukiwanie niezbędnych informacji

Co oferujemy?
+ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
+ możliwość wpływu na strategiczne decyzje
+ pracę w przyjaznym i zespole
+ możliwość częściowej pracy zdanej
+ pakiet dodatków i benefitów

Interesujesz się modą? Możesz wesprzeć nasz zespół w fachową wiedzę? Prosimy o składanie aplikacji na podany adres e-mail.

Dorota Syguła
dorota@talentselect.pl