Mechanik - nowe oferty na sezon zimowy

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
koncepcja
Posty: 9
Rejestracja: 18 sie 2008, 19:48

05 gru 2016, 21:10

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat.
Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE DLA NASZEGO ZAUFANEGO PARTNERA POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU MECHANIKA:

MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH
MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH
MECHANIK MASZYN PRZEMYSŁOWYCH
MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH,
MECHANIK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH,
MECHANIK AUTOBUSÓW
MECHANIK SAMOCHODÓW SPECJALNYCH

Miejsce pracy: Niemcy, różne miasta

NA POCZĄTKU ROKU 2017 OSOBY APLIKUJĄCE NA W.W. STANOWISKA BĘDĄ MIAŁY MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY W PREFEROWANYM PRZEZ SIEBIE REGIONIE LUB MIEJSCOWOŚCIACH

DLA WW. GRUP ZAWODOWYCH PROPONUJEMY RÓWNIEŻ PRACĘ U PRACODAWCY BEZPOŚREDNIEGO W KRAJU ZWIĄZKOWYM BAWARIA!

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Miesięczne wynagrodzenie min. 2.100-2.200 Euro netto
• Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
• Konserwacja oraz naprawa maszyn, pojazdów
• Utrzymanie urządzeń w należytym stanie
• Przeprowadzanie prac serwisowych
• Diagnoza usterek

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe i/lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 4 lata
• Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM,
znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Prawo jazdy, własny samochód

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: mechanik@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
-w języku niemieckim:
„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“
-w języku polskim:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073, kom. 690204470, kom. 792 785 242