Własny biznes - porady

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
Roarrra
Posty: 19
Rejestracja: 29 kwie 2018, 11:20

05 cze 2018, 15:34

Ja się na sobie nauczyłam się nie ma co oszczędzać na produktach, maszynach, szczególnie w gastronomii. Klient jest bardzo wymagający więc łatwo go stracić. Lepiej stawiać na dużo lepsze rzeczy, nawet kosztem większej ceny. W moim biznesie warto zaopatrywać się w hurtowni gastronomicznej savpol.pl Mają spory wybór akcesoriów i sprzętów dla gastronomii
Awatar użytkownika
Loka34
Posty: 68
Rejestracja: 14 maja 2017, 11:17

26 cze 2018, 11:35

Jeśli chodzi o archiwizację i obieg dokumentów w firmie, to ja polecam to robić w wersji elektronicznej - tak jest dużo sprawniej i wygodniej ;) Naprawdę warto rozważyć wdrożenie czegoś takiego do firmy, bo może to usprawnić i przyspieszyć wiele procesów, wpływa też pozytywnie na bezpieczeństwo danych w firmie.
maja123

02 lip 2018, 17:05

Ja polecam zatrudnić profesjonalną firme do prowadzenia sklepu internetowego. Mi wdrożenia magento wykonuje fastwhitecat i jestem z nich zadowolony, solidna firma z dużym doświadczeniem. I ceny mają przystępne.
Awatar użytkownika
helka
Posty: 10
Rejestracja: 08 kwie 2016, 07:26

15 paź 2018, 12:45

Prowadzenie własnego biznesu jest ciężkie, przekonałam się o tym na własnej skórze ponieważ nie miałam żadnej osoby do pomocy, na mojej głowie było wszystko. Na samym początku z dobrego serca powiem Wam, że najważniejsze jest bezpieczeństwo Waszych pracowników dlatego zorientujcie się w temacie doradztwa technicznego w Waszych firmach atex137.pl/doradztwo-techniczne-atex/
Awatar użytkownika
dyspenser
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2018, 21:20

20 gru 2018, 14:25

No wlasnie, a jak ugryzc temat od strony egzekwowania roszczen?
Awatar użytkownika
mariuszw
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2018, 14:29

20 gru 2018, 16:07

W sumie to dobre pytanie nad ktorym sie zastanawiam sam poniewaz przymierzam sie do otwarcia swojego wlasnego biznesu. Wklad jest dosc duzy (nie tylko moj ale takze rodziny/znajomych) wiec raczej nie moge sobie pozwolic na jakies oszustwa finansowe kontrahentow wzgledem mojej osoby. Zdaje sobie natomiast sprawe, ze w 100% nigdy nie mozna miec pewnosci .. wiec trzeba miec jakies wyjscie gdy zajdzie taka potrzeba. Jakos nie specjalnie do mnie trafiaja oferty komornikow jakie mozna znalezc powiedzmy w brukowcach .. bardziej szukalbym kogos kto dziala w tym zawodzie od lat i ma renome. Przeszukujac siec pod haslem kancelaria komornicza warszawa zaintersowala mnie ta strona - http://komornikzajac.pl Moze ktos korzystal i jest w stanie cos wiecej wypowiedziec sie w tej kwestii? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
miranda
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2018, 16:15

20 gru 2018, 16:16

Oby taka pomoc nie byla nigdy potrzebna.
Awatar użytkownika
BeginnerMice
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2018, 14:00

25 gru 2018, 14:01

chcesz porade? nie otwieraj własnego biznesu w polsce
Awatar użytkownika
sunlight4
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2019, 13:30

04 sty 2019, 14:08

Dzięki wielkie za interesujące porady. Na pewno mi się przydadzą :)
Awatar użytkownika
terefixet
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2018, 15:41

05 sty 2019, 19:19

Według mnie połowa sukcesu to wybranie odpowiedniej branży. Jedną z bardzije uniwersalnych branży jest rolnictwo. Tu zmieniają się technologie, dzisiaj możesz kupić np. wysokiej jakości ziarna http://syngenta.pl/uprawy/zboza/axial-50-ec ale generalnie zapotrzebowanie na produkt zawsze będzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa