zrobię wszystko..... zdesperowany

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sebaston023
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2012, 12:04

13 paź 2012, 12:13

Szukam pracy. Mam dość. Ostatnich 3 moich pracodawców nie wypłacało mi pensji. Oczywiście nie mam się co sądzić bo robiłem "na czarno:. Przez tą bandę straciłem wynajmowane mieszkanie bo nie miałem za co go opłacić. Teraz od 2 miesięcy mieszkam osobno, w sensie moja narzeczona w swoim domu z dzieckiem a ja w swoim domu rodzinnym. Niestety w zadnym z nich niema możliwości byśmy razem mieszkali z dnia na dzień jest coraz gorzej. Mam już dość jestem na tyle zdesperowany że zrobię wszystko by zarabiać nawet nielegalnie byle moje skarby miały normalne życie. Jeżeli ktoś coś wie proszę o kontakt na email. Bo legalnie to można się dorobić w tym kraju tylko samobójstwa:( nie szukam jałomuznej nic w tym rodzaju chce pracować. Dziękuje. Sebastian.
Awatar użytkownika
sebaston023
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2012, 12:04

22 paź 2012, 14:25

Angielski znam komunikatywnie w miarę, ale chętnie bym się podszkolił w miarę możliwości. Pochodzę z okolic Bielska Białej na południu Polski.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa