Operator produkcji – zapewniamy transport!

Oferty pracy w Andrychowie
Kontakt:

25 lis 2018, 23:35

Miejsce pracy: Chrzanów

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Obsługa wtryskarek i niezbędnych maszyn biorących udział w produkcji
• Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy
• Kontrola jakości wyrobu gotowego - branża motoryzacyjna
• Współpraca z pracownikami magazynu
• Przestrzeganie zasad BHP
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania
• Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
• Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00, 22:00-06:00)
• Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• Predyspozycje manualne
• Motywacja i chęci do pracy od zaraz
• Gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej

Oferta
• Transport na trasie Andrychów - Kęty - Oświęcim - Chrzanów
• Praca w Chrzanowie w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz z możliwością związania się z firmą na stałe
• Praca 3-zmianowa od poniedziałku do piątku
• Ciekawa praca w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju w strukturach firmy
• Atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia) zawsze na czas
• 200 zł za polecenie znajomego
• Prywatna opieka medyczna oraz możliwość wyrobienia karty MultiSport
• Możliwość zdobycia doświadczenia, a także podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Telefon: 604 055 319