Spedytor Międzynarodowy - Bez doświadczenia!

Oferty pracy w Andrychowie
Kontakt:

25 lis 2018, 23:41

BeHired to polska Agencja, widniejąca w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13261.Specjalizujemy się w skutecznym wsparciu prestiżowych Pracodawców w rekrutacjach na stanowiska średniego i wysokiego szczebla.

Dla naszego Klienta z Andrychowa poszukujemy młodych, zdolnych i ambitnych studentów na stanowisko:
Spedytor Międzynarodowy

OPIS STANOWISKA:

Na początek:
- Szkolenia i wdrożenie do obowiązków spedytora,
- obsługa Klienta
- dbanie o wysoką jakość obsługi Klientów
- tworzenie i podtrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy

Po wdrożeniu:
• aktywne poszukiwanie zleceń przewozowych
• organizacja spedycji krajowej i zagranicznej
• budowanie długofalowej współpracy z kierowcami/przewoźnikami
• nadzorowanie terminowości dostaw

WYMAGANIA:
• bardzo dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego: angielskiego, niemieckiego, francuskiego
• pomysłowość, kreatywność i odpowiedzialność
• pozytywne nastawienie do życia
• komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się
• umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

FIRMA OFERUJE:
• umowę o pracę
• stałe wynagrodzenie (2000-400 0 zł brutto) + atrakcyjne prowizje
• szkolenia oraz możliwość awansu
• pracę w biurowcu w Andrychowie
• możliwość rozwoju zawodowego

Telefon: 665 063 733