Pracownik hali - wypłata co tydzień Białystok

Oferty pracy w Białymstoku
Kontakt:

22 paź 2018, 16:52

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku sprzedawca (praca na hali sprzedaży) jak również wykładanie towaru lub kasjer

Praca w lokalizacji: Białystok

Opis stanowiska:
Zatrudnimy pracowników do marketu od zaraz. Praca zmianowa. Możliwość pracy także w same weekendy. Szukamy pracowników, którzy chcą podjąć pracę na dłuższy okres czasu.

Wymagania:
Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:
Zapewniamy wszystkie szkolenia więc osobom bez doświadczenia również dajemy szansę. Zapewniamy miłą atmosferę w zgranym zespole. Atrakcyjną stawkę godzinową na umowę zlecenie. Wypłaty w formie tygodniówek bądź miesięczne - wybór należy do Ciebie! Oczekujemy zaangażowania w pracę, uczciwości i punktualności.

* Oferta Pracy Tymczasowej
KONTAKT TELEFONICZNY: 533-772-575 lub 22 440-57-07