Programista PHP / HTML / CSS - Aventus Group Sp. z o.o.

Oferty pracy w Białymstoku
Kontakt:

22 paź 2018, 16:57

Aventus Group Sp. z o. o. to międzynarodowa firma z branży FinTech (Financial technology). Od ponad 6 lat świadczymy usługi finansowe w oparciu o nowoczesne narzędzia online w 7 krajach świata: na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie i Kazachstanie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

PROGRAMISTA PHP, HTML/CSS

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- udział w projektowaniu serwisów internetowych spółki
- administowanie zmianami w strukturze kodu istniejących serwisów i systemów
- programowanie kodu na potrzeby międzynarodowych projektów
- utrzymanie płynności działania zbudowanych aplikacji i systemów

OCZEKIWANIA:
- znajomość HTML5, CSS3
- znajomość JavaScript, AJAX oraz bibliotek (najlepiej jQuery)
- znajomość PHP 5.3+
- znajomość MySQL lub PostgreSQL
- samodzielność
- komunikatywność, otwartość, uczciwość

OFERUJEMY:
- interesujące projekty w międzyarodowej organizacji
- inspirujące środowisko pracy w doświadczonym zespole
- pracę w międzynarodowym zespole programisów
- szkolenia
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
- szeroki pakiet benefitów (np. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
- możliwość pracy zdalnej

Telefon: 661 216 320