Specjalista ds. marketingu B2B - Aventus Group Sp. z o.o.

Oferty pracy w Białymstoku
Kontakt:

22 paź 2018, 16:58

Aventus Group Sp. z o. o. to międzynarodowa firma z branży FinTech (Financial technology). Od ponad 6 lat świadczymy usługi finansowe w oparciu o nowoczesne narzędzia online w 7 krajach świata: na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie i Kazachstanie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU B2B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- nadzór, koordynowanie i rozwój posiadanych kampanii reklamowych w programach partnerskich prowadzonych przez firmy zewnętrzne,
- pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych w dziedzinie promocji produktów firmy,
- nadzór nad efektywnością jakościową i kosztową prowadzonych kampanii,
- analiza opłacalności i zwrotu z inwestycji w reklamy w modelach CPS i CPL,
- kontakt z współpracującymi firmami w zakresie poprawnego działania kampanii, przygotowania dodatkowych akcji promocyjnych, rozliczeń efektów.

OCZEKIWANIA:

- doświadczenie w kontaktach B2B, najlepiej w dziedzinie marketingu i reklamy,
- mile widziana znajomość branży internetowej / e-commerce,
wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,
- rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
- umiejętność analizy danych i oceny efektywności prowadzonych działań,
- obsługa programu Excel,
- znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).

OFERUJEMY:

- bardzo dobre warunki rozwoju zawodowego w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji,
- szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków,
- atrakcyjne warunki wynagradzania, w tym zatrudnienie na umowę o pracę,
- szeroki pakiet benefitów (np. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),
- pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum miasta.

Telefon: 661 216 320