Doradca klienta- Bochnia

Oferty pracy w Bochni
Kontakt:

25 lis 2018, 02:14

Twoje zadania
• Obsługa klienta na najwyższym poziomie
• Udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej
• Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar
• Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, zapewniamy przeprowadzenie niezbędnych szkoleń
przygotowujących do pracy

Wymagania
• Zaangażowanie w pracę
• Umiejętność pracy w zespole
• Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
• Uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
• Elastyczne godziny pracy
• Możliwość udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
• Możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej pochodzi z awansów wewnętrznych)
• Zniżkę 10% na zakupy w Tesco dla pracowników z 3-miesięcznym stażem pracy oraz 20% zniżki na posiłki w
sieci Bistro
• Bony świąteczne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na urodzenia dziecka,
upominki jubileuszowe za staż pracy
• Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
• Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Telefon: 504 114 814