Technik Utrzymania Ruchu

Oferty pracy w Bochni
Kontakt:

25 lis 2018, 02:20

Dla japońskiego producenta silników elektrycznych, o produkcji na poziomie 1,4 mld szt. rocznie, co plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku, w związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim i budową nowej fabryki w okolicach Krakowa, poszukujemy kandydatów gotowych do rozwoju na stanowisku:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU / ELEKTROMECHANIK

Lokalizacja: BOCHNIA (koło Krakowa)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Ustawianie maszyn i urządzeń produkcyjnych i systematyczne monitorowanie ich pracy;
• Wykonywanie napraw, remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną;
• Ścisła współpraca z Działem Produkcji;
• Współpraca z serwisami zewnętrznymi;
• Zapewnienie części zamiennych niezbędnych do bieżących napraw;
• Codzienna implementacja standardów 5S;

WYMAGANIA
• Doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu;
• Wykształcenie techniczne;
• Mile widziana znajomość procesów formowania wtryskowego i tłocznictwa;
• Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu TPM;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana;
• Znajomość budowy maszyn;
• Gotowość do pracy zmianowej;

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
• Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole;
• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o silnym potencjale rozwojowym.

Telefon: 505 900 889