Kelner/Kelnerka

Oferty pracy w Bytowie
Kontakt:

16 lis 2018, 14:12

Poszukujemy osób na stanowisko Kelner/Kelnerka Restauracji Zamkowej w Bytowie.

Obowiązki :
- Obsługa klienta
- Obsługa kasy fiskalnej
- Serwowanie dań i przygotowywanie kawy i innych napojów gorących
- Koordynacji obsługi przyjęć/ konferencji
- Dbanie o porządek na sali restauracyjnej

Wymagania:
- Znajomość zasad obsługi kelnerskiej
- Umiejętność pracy w zespole
- Wysoka kultura osobista
- Pogodne usposobienie
- Odpowiedzialność i zaangażowanie
- Nastawienie na zadowolenie Klienta
- Dbałość o czystość
- Dobra prezencja
- Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i umiejętności
- Stabilną pracę w systemie zmianowym w nowoczesnej restauracji w przyjaznej atmosferze
- Umowę o pracę

Telefon: 669 926 169