Szwaczka - Europol Meble Polska

Oferty pracy w Chodzieży
Kontakt:

03 gru 2018, 01:38

Europol Meble Polska należy do Grupy POLIPOL, która jest wiodącym producentem mebli tapicerowanych w Europie. W całym holdingu pracuje około 5000 osób projektując, produkując i sprzedając „Meble dla ludzi” i odnosząc wspólnie olbrzymi sukces.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Szwacz / Szwaczka

Opis stanowiska:
• Szycie wyrobów szwalniczych z różnych materiałów włókienniczych z użyciem maszyn szwalniczych,
• Posługiwanie się narzędziami i maszynami szwalniczymi,
• Dbałość o jakość wykańczanych obić mebli,
• Łączenie elementów wyrobu szwalniczego,
• Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:
• Chęć podnoszenia swoich umiejętności,
• Umiejętność skutecznego organizowania oraz planowania własnej pracy,
• Kontrolowanie własnej pracy,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Zdolności manualne,
• Precyzja, dokładność, sumienność, cierpliwość.

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży meblarskiej o zasięgu międzynarodowym,
• Szeroki system szkoleń,
• Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych z uwzględnieniem przyuczenia do zawodu,
• Motywacyjny system wynagradzania,
• Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy,
• Bezpieczne warunki pracy.

Telefon: 672 828 174