Pracownik restauracji

Oferty pracy w Chojnicach
Kontakt:

14 lis 2018, 15:08

Szukasz legalnego zatrudnienia w Polsce i pracy na jasnych, uczciwych warunkach? Chcesz pracować w zgranym zespole i móc liczyć na jego wsparcie w nieoczekiwanych sytuacjach? Chcesz się rozwijać i mieć możliwości awansu?
Witamy w McDonald"s!
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

(możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy)

Za co będziesz odpowiadać?
• przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń
• prace magazynowe, uzupełnianie zapasów
• sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień
• prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji

Czego oczekujemy?
• otwartości i pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji
• nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w branży - tym lepiej
• mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• nie wymagamy biegłej znajomości języka polskiego - jesteśmy w stanie zorganizować pracę w taki sposób, żeby na początku nie była Ci potrzebna

Co oferujemy w zamian?
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na uczciwych warunkach
• wsparcie w procesie uzyskiwania zezwolenia na pracę
• pełne wdrożenie w obowiązki,
• możliwość rozwoju i awansu zależnego wyłącznie od jakości Twojej pracy
• elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z innymi zobowiązaniami
• pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje

Telefon: 668 281 479