(Cz-M) Operator produkcji - tylko mężczyźni !

Oferty pracy w Częstochowie
Kontakt:

14 gru 2018, 17:34

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach
i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
Dla jednego z naszych klientów, firmy zlokalizowanej w Częstochowie
poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Częstochowa

OPIS STANOWISKA
-Obsługa maszyn produkcyjnych,
-Realizacja zadań produkcyjnych.

WYMAGANIA
-Gotowość na prace w systemie 3 zmianowym,
-Pełnoletność,
-Dyspozycyjność,
-Zaangażowanie.

OFERUJEMY
-Umowę o pracę tymczasową,
-Atrakcyjną stawkę godzinową,
-Premie,
-Pracę od poniedziałku do piątku.

Telefon: 570 670 004