Ekspedientka - Sprzedawca w sklepie 24h (Tysiąclecie)

Oferty pracy w Częstochowie
Kontakt:

14 gru 2018, 17:35

Praca w sklepie 24h w Częstochowie (Tysiąclecie)

Wymagania:

• uczciwość
• punktualność
• praca w zespole
• odpowiedzialność
• kultura osobista
• minimum wykształcenie średnie

Obowiązki:

• obsługa klienta na najwyższym poziomie
• znajomość asortymentu w sklepie
• fachowe doradztwo
• czystość na stanowisku pracy

Mile widziane:

• doświadczenie, znajomość obsługi LOTTO

Oferujemy:

• bardzo dobre warunki pracy i płacy; umowa o pracę lub zlecenie
• elastyczny czas pracy
• miła atmosfera
• stała stabilna praca
• możliwość rozwoju

Telefon: 663 184 517