Malarz/Lakiernik elementów stalowych - malowanie na mokro

Oferty pracy w Człuchowie
Kontakt:

16 lis 2018, 14:34

Firma zatrudni : Malarza/lakiernika.

Główne zadania:
- przygotowanie elementów do malowania
- malowanie elementów zgodnie z wytycznymi,
- dbałość o czystość w miejscu pracy.
- przestrzeganie regulaminu pracy

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku malarza/lakiernika,
- dokładność, sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie i chęć do pracy,
- samodzielność pracy
- doświadczenie w malowaniu na kabinie z płaszczem wodnym

Poszukujemy osoby chętnej do pracy (również z możliwością przyuczenia)

Oferujemy:
- praca w wymiarze pełnego etatu ,
- umowa o pracę (okres próbny jednego miesiąca na umowę zlecenie)
- praca jednozmianowa od 7 do 15,
- soboty praca 6-12 dodatkowo płatna (nie obowiązkowa)
- praca w firmie z wieloletnim doświadczeniem
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Telefon: 604 584 527