Operator akceleratora

Oferty pracy w Człuchowie
Kontakt:

16 lis 2018, 14:32

Radpol to znany na rynku polskim i europejskim producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla sektora energetyki, ciepłownictwa oraz infrastruktury gazowej, wodociągowej i kanalizacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku operator akceleratora.

Miejsce pracy: Człuchów

Podstawowe zadania i obowiązki:
-Obsługa akceleratorów
-Nadzór nad bezpieczną eksploatacją akceleratorów, zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami
-Poddawanie obróbce radiacyjnej rur wytłoczonych
-Kontrola nad poprawnością wykonywanej pracy
-Bieżąca kontrola działania maszyn i urządzeń

Wymagania oczekiwane:
-wykształcenie techniczne bądź wyższe o profilu elektrycznym, mechanicznym
-odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy
-znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office na poziomie min. średniozaawansowanym
-Mile widziane uprawnienia na: eksploatację urządzeń elektroenergetycznych, SEP upoważniające do pracy przy AKC, Uprawnienia do pełnienia funkcji operatora CI
-Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i powierzonego obszaru,
-Samodzielne zadania i wyzwania zawodowe,
-Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
-Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
-Bogaty pakiet socjalny,
-Pakiet opieki medycznej,
-Grupowe ubezpieczenie na życie,
-Angielski na koszt Pracodawcy.
-Szkolenia rozwojowe i zawodowe

Telefon: 500 015 872