Praca przy bukietach kwiatowych - Holandia

Oferty pracy w Działdowie
Kontakt:

21 paź 2018, 18:06

Agencja Pośrednictwa Pracy Your Job, Nr wpisu do rejestru podmitów prowadzących agencje zatrudnienia: 14896, dla naszego holenderskiego klienta poszukuje pracowników szklarni.

Opis stanowiska pracy

-wykonywanie bukietów kwiatowych według określonego wzoru
-segregowanie i przygotowywanie kwiatów i ozdób do bukietów.
-pakowanie gotowych bukietów
-wykonywanie innych prac powierzonych przez kierownika zmiany

NIE WYMAGAMY JĘZYKA, DOŚWIADCZENIA ANI PRAWA JAZDY.

Oferujemy:
-Wynagrodzenie w oparciu o holenderską umowę (Od 9,23 E/godzina do 10,00 E/godzina w zależności od posiadanych umiejętności)
-Zakwaterowanie
-Ubezpieczenie
-Długoterminowe zatrudnienie
-Transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
-Cotygodniowe wynagrodzenie

Na życzenie pracownika możemy również zorganizować transport z Polski do Holandii

Telefon: +48572957320