Mechanik, Pomoc Mechanika

Oferty pracy w Gostyniu
Kontakt:

01 gru 2018, 04:19

Oferujemy pracę na stanowisku :
MECHANIK SAMOCHODOWY ORAZ SPRZĘTU BUDOWLANEGO

Miejsce pracy: Strzelce Wielkie, gm. Piaski.
Obowiązki:
- Sprawna i rzetelna naprawa pojazdów
- Dbanie o swoje stanowisko pracy – czystość, porządek
- Utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika
- Dobra organizacja pracy
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie – miesięczna kwota brutto od 4200 zł do 6000 zł
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Pracę w doświadczonym zespole
- praca w godzinach 6:00- 16:00 ( w tym uwzględniono nadgodziny)

Telefon: 691-986-171