Malarz-szpachlarz

Oferty pracy w Grajewie
Kontakt:

23 paź 2018, 21:24

DANWOOD S.A. spółka zajmująca się budową prefabrykowanych domów jednorodzinnych o konstrukcji drewnianej, poszukuje pracowników do pracy na budowach za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania).

MALARZ – SZPACHLARZ

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• wysokie wynagrodzenie wypłacane do 10-go każdego miesiąca
• zorganizowany przejazd na miejsce budowy za granicą
• zakwaterowanie
• brak sezonowości budów (praca przez cały rok)
• dodatkowe benefity(piknik rodzinny, zimowisko dla dzieci, bal
sylwestrowy i premie)

Obowiązki:

• szpachlowanie ścian (płyt kartonowo-gipsowych), wklejanie taśm
papierowych na połączeniu ścian i sufitów,
• malowanie ścian farbami wodnymi,
• tapetowanie ścian, w tym tapetami z włókna szklanego,
• szpachlowanie elewacji materiałami stosowanymi w naszej
firmie,
• wykonywanie wierzchniej warstwy tynku
• układanie paneli podłogowych, regulacja i ustawianie okien oraz
drzwi zewnętrznych.

Wymagania:

• prawo jazdy kat. B,
• mile widziany monter zabudowy i robót wykończeniowych,
• umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz pneumatyków
będących na wyposażeniu brygad wykończeniowych,
• umiejętność pracy w zespole,

Zadzwoń 85 730 00 00 .