Drobiarz

Oferty pracy w Iławie
Kontakt:

20 paź 2018, 15:33

Drobiarz - praca bezpośrednio na produkcji związana z ubojem i rozbiorem drobiu

Zadania:
• Trybowanie elementów z kością
• Doczyszczanie elementów drobiowych
• Praca zmianowa

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie 2 200,00 zł brutto, zawsze na czas i w pełnej wysokości
• Premia wydziałowa 300-500zł brutto + 300,00zł (kwartalnie) + 1200,00zł (roczna) + 600,00zł (za polecenie pracownika)
• Szkolenia, awanse, przeniesienia
• Sport (możliwość trenowania piłki nożnej lub siatkowej)
• Grupowe ubezpieczenie na życie
• Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka; Paczki i pomoc finansowa dla pracowników z okazji świąt; Świadczenie urlopowe (tzw. „wczasy pod gruszą”); Zniżki na basen, turnieje sportowe, mecze; Zniżki na imprezy kulturalne: kino, teatr, koncerty; Wycieczki; Koło wędkarskie ; Zapomogi (dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji bytowej)

Wymagania:
• chęci do pracy
• dyspozycyjność (praca zmianowa)

Telefon: 784 025 985