Ślusarz- pomocnik spawacza

Oferty pracy w Jarocinie
Kontakt:

29 lis 2018, 19:34

Firma WAD Inżynieria Sp. z o.o szuka pracowników na stanowiska:
- ślusarz pomocnik spawacza

Zakres obowiązków:
- obróbka, szlifowanie, przygotowywanie elementów do spawania
- obróbka elementów po spawaniu
- montaż elementów metalowych
- sczepianie elementów metalowych

Miejsce pracy Jarocin ( WKLP)

Firma oferuje:
- Umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności.
- Dogodne warunki w prężnie rozwijającym się zespole
- Możliwość zwiększania swoich umiejętności i kwalifikacji

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne.
- Zangażowanie i kreatywnosc
- Umiejętność pracy w zespole
- Gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym
- Chęć kształcenia się i rozwijania w zakresie szeroko rozumianego ślusarstwa .

Telefon: 48577001823