Spedytor Międzynarodowy - JAROCIN/ Wlkp.

Oferty pracy w Jarocinie
Kontakt:

29 lis 2018, 19:37

Firma spedycyjna o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje dynamicznych osób na stanowisko Spedytor Międzynarodowy do biura w Jarocinie.

Opis stanowiska pracy:

organizowanie przewozów ładunków głownie dla aut do 3,5t w obrębie całej UE
aktywne pozyskiwanie ładunków dla naszej floty pojazdów
sprzedaż ładunków na giełdach transportowych
monitorowanie procesów realizacji zleceń transportowych
pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi, a także współpraca z przewoźnikami

Wymagania:

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (inne języki mile widziane)
znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
otwartość na poznawanie nowych ludzi, doświadczeń oraz kontakty z klientami i współpracownikami z całej Europy
komunikatywność
doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

ciekawą pracę w stabilnej firmie z 6-letnim stażem
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (podstawa + prowizja)
nieograniczona możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
pracę w miłej atmosferze i małym zespole
narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)

Telefon; 605 357 680