Automatyk/Elektryk

Oferty pracy w Kaliszu
Kontakt:

26 lis 2018, 13:09

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i masz wiele ciekawych pomysłów na nowe usprawnienia? W związku z rozwojem Działu Technicznego Utrzymania Ruchu poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

AUTOMATYK / ELEKTRYK
Miejsce pracy: KALISZ

CO OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie profesjonalnego prowadzenia projektów międzynarodowych
- Stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Inwestujemy w Twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji
- Pracę w młodym, ambitnym zespole, z pozytywną energią
- Uczestnictwo w innowacyjnych projektach
- Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: karta MultiSport, bony świąteczne
- Ubezpieczenie grupowe
- Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Prowadzenie bieżących napraw maszyn, konserwacja, modernizacja urządzeń, lokalizowanie i usuwanie awarii na liniach produkcyjnych
- Prowadzenie planowanych przeglądów technicznych urządzeń i narzędzi zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej oraz w instrukcjach obsługi oraz współpraca z serwisami zewnętrznymi
- Wykonywanie pomiarów elektrycznych użytkowanych maszyn, urządzeń i instalacji oraz prowadzenie odpowiedniej dokumentacji z tym związanej
- Modernizacja istniejących linii
- Zgłaszanie inicjatyw własnych w zakresie stosowanych układów elektrycznych i automatycznych

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- Wykształcenia kierunkowego, technicznego (elektryk, elektronik, automatyk, mechatronik)
- Mile widziane doświadczenie w instalacji i rozruchu nowych linii produkcyjnych
- Uprawnień SEP E do 1kV i powyżej 1kV (mile widziane uprawnienia G2/G3)
- Umiejętności czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
- Umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz znajomości rysunku technicznego
- Bardzo dobrej znajomości aparatury kontrolno-pomiarowej
- Dyspozycyjności oraz otwartości na wyzwania techniczne oraz chęci rozwoju w zakresie mechaniki, elektryki
- Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Telefon: 62 765 49 25