Przedstawiciel Handlowy

Oferty pracy w Kaliszu
Kontakt:

26 lis 2018, 13:08

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i łatwo nawiązujesz kontakty? Potrafisz konsekwentnie dążyć do celu i realizować założone plany? W takim razie ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: obszar województwa dolnośląskiego oraz część opolskiego

Preferowane miejsce zamieszkania: Wrocław i okolice

CO OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie profesjonalnego prowadzenia projektów międzynarodowych

- Stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Inwestujemy w Twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji

- Pracę w młodym, ambitnym zespole, z pozytywną energią

- Uczestnictwo w innowacyjnych projektach

- Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: karta MultiSport, bony świąteczne

- Ubezpieczenie grupowe

- Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Aktywne pozyskiwanie nowych klientów detalicznych i sieciowych oraz opieka nad klientami z powierzonego terenu

-Osiąganie planów i celów sprzedaży na powierzonym rynku

-Analiza sprzedaży w regionie

-Kompleksowa obsługa przydzielonych punktów sprzedażowych

-Kreowanie rozwoju sprzedaży na powierzonym rynku

-Organizowanie i prowadzenie działań promocyjnych w oparciu o standardy firmy.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

-Wykształcenia minimum średniego

-Doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży FMCG

-Ukierunkowania na realizację celów

-Umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów z klientem

-Umiejętności negocjacji

-Dyspozycyjności

-Umiejętności obsługi pakietu MS Office

-Prawa jazdy kategorii B

Telefon: 62 765 49 25