Kontroler jakości Kętrzyn Formel D

Oferty pracy w Kętrzynie
Kontakt:

20 paź 2018, 22:34

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie. Obecnie zatrudniamy ponad 7000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach.
Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Do jednego z naszych oddziałów obecnie poszukujemy :

KONTROLER JAKOŚCI - bez doświadczenia .

Miejsce pracy: Kętrzyn.

Opis stanowiska:

- kontrola jakości części samochodowych zgodnie z instrukcją,
- raportowanie do przełożonego,
- utrzymanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy,

Wymagania:

- umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych mile widziane,
- gotowych do pracy w systemie trzyzmianowym,
- spostrzegawczość,
- umiejętność pracy w grupie,
- zaangażowanie,

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe !
- szkolenia wprowadzające i doskonalące,
- pracę w młodym zespole w renomowanej firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

Kontakt: 661 254 494