Tokarz z doświadczeniem lub do przyuczenia

Oferty pracy w Kętach
Kontakt:

26 lis 2018, 01:19

Zadania
• Obsługa tokarki konwencjonalnej
• Tocznie detali według dokumentacji
• Kontrola jakości produkowanych wyrobów
Oczekiwania wobec kandydata
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Doświadczenie zawodowe przy pracy z tokarką mile widziane
• Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
• Zaangażowanie, precyzja w powierzonych pracach
• Zgoda na pracę w systemie zmianowy
• Możliwość przyuczenia do zawodu
Oferujemy
• Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
• Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
• Wynagrodzenie netto od 2000 zł do 2500 zł

Tel.kontaktowy: 694 347 176