Osoby Niepełnosprawne - Pracownik Sklepu/ Kasjer KOŁO

Oferty pracy w Kole
Kontakt:

01 gru 2018, 03:38

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PI-ON, która od lat jest wiodącym podmiotem pomagającym Osobom Niepełnosprawnym w powrocie na rynek pracy oraz rozwoju kariery zawodowej poszukuje Kandydatów/-ek na stanowisko:

PRACOWNIK SKLEPU / KASJER

Miejsce pracy: market Koło

Gwarantujemy:
- stałą pracę ( umowa o pracę na pełny etat)
- 7-godzinny czas pracy (w tym 0,5h przerwy) / 5 dni w tygodniu,
- warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (bez pracy na zmiany nocne, bez nadgodzin)
- szkolenie z zakresu obsługi kasy fiskalnej
- korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, prywatnych kosztów leczenia, ubezpieczeń OC i na życie, dofinansowanie wczasów),
- opiekę Koordynatora, który pomaga w załatwieniu formalności i reprezentuje Pracownika w kontaktach z Pracodawcą
- bezpłatne wyjazdy rekreacyjno-szkoleniowe
- pakiet sportowy

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Zapraszamy na naszą stronę internetową www.pi-on.pl

Wymagania:
- orzeczenie o niepełnosprawności,
- komunikatywność i otwartość na ludzi,
- dokładność i rzetelność
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Obowiązki:
- gwarantowanie profesjonalnej i miłej obsługi klientów na kasie
- dbanie o ekspozycję i dostępność produktów na działach
- pomoc klientom na hali sprzedaży.

Telefon: 662-313-933