Monter Instalacji Fotowoltaicznych - Konin

Oferty pracy w Koninie
Kontakt:

26 lis 2018, 13:56

Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek Advantage Smollan korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

W związku z dużym projektem realizowanym dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Zakres obowiązków:
• Montaż instalacji fotowoltaicznych
• Podłączenie do instalacji elektrycznej
• Reprezentacja firmy na rynku
• Planowanie i raportowanie pracy

Wymagania/Oczekiwania:
• Umiejętności techniczne
• Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
• Dyspozycyjność, gotowość do pracy mobilnej
• Wykształcenie średnie, preferowane techniczne
• Prawo jazdy kat. B i uprawnienia 1kV mile widziane

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pakiet socjalny
• Motywujący system premiowy
• Dodatkowe wynagrodzenie dla lidera zespołu
• Samochód techniczny dla 3 – osobowych grup monterów
• Szkolenia specjalistyczne
• Możliwość zdobycia wiedzy technicznej

Telefon; 225 120 101