Pomocnik mleczarski

Oferty pracy w Krotoszynie
Kontakt:

29 lis 2018, 19:14

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Pomocnik mleczarski - KROTOSZYN | Krotoszyn
Numer referencyjny: PMK/0818/KRO

Obowiązki:
• obserwacja aparatury kontrolno - pomiarowej zgodnie z wymogami
jakościowymi i ilościowymi
• przerób surowca określony instrukcją technologiczną
• właściwe wykorzystanie zdolności produkcyjnych maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii technologicznej produkcji mleka w proszku oraz uzyskiwanie produktu zgodnego z recepturą
• poprawne wypełnianie raportów przebiegu cyklu produkcyjnego
• utrzymanie ustalonych standardów higieny na stanowisku pracy
• zapewnienie produkcji bezpiecznej żywności w zakresie odpowiedzialności

Wymagania:
• wykształcenie średnie techniczne
• gotowość do pracy w trybie zmianowym
• mile widziana obsługa wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz dźwigni
• mile widziana umiejętność ustawienia aparatury kontrolno – pomiarowej

Oferujemy:
• pracę w firmie nastawionej na rozwój pracowników
• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie)
• pakiet benefitów w tym dofinansowanie do dojazdów do pracy, opieka medyczna LUXMED, kartę Multisport
• podczas okresu próbnego (3 m-c) zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy o pracę tymczasową

Telefon: 536 970 600