Grafik komputerowy

Oferty pracy w Kwidzynie
Kontakt:

15 lis 2018, 14:29

Jeśli pasjonuje Cię reklama wizualna, jeśli jesteś kreatywny i dynamiczny, lubisz nowe wyzwania, to nasza firma jest odpowiednim miejscem dla Ciebie! Poszukujemy osoby z doświadczeniem i znajomością programów graficznych.

Opis Stanowiska:

Przygotowanie projektów graficznych
Codzienna komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami,dbanie o relacje z nimi
obsługa maszyn cnc

Wymagania:

Obsługa programów graficznych Corel, Photoshop
Zdolności manualne
Kreatywność i duża wyobraźnia
Odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:

Pełny etat 8:00 - 16:00 (poniedziałek - Piątek)

Umowa o pracę

Wynagrodzenie do uzgodnienia

Telefon: 601 642 075