Inżynier Elektronik - Jabil

Oferty pracy w Kwidzynie
Kontakt:

15 lis 2018, 14:31

Jabil jest producentem urządzeń elektronicznych dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.
W Polsce zatrudniamy ponad 3000 osób w tym 200 inżynierów głównie elektroników, automatyków oraz mechaników. Dbamy o rozwój pracowników, wdrażamy najnowsze technologie, pracujemy w międzynarodowym środowisku.

Jabil Circuit Poland poszukuje do działu Inżynierii Testu kandydatów na stanowisko:

Inżynier Elektronik - Electronics Engineer
Miejsce pracy: Kwidzyn

- Płacimy za zakwaterowanie w Kwidzynie do 12 miesięcy

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku;
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
- Dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz studiów podyplomowych
- Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego);

Zakres obowiązków:
- Wdrażanie, utrzymanie i naprawa systemów testujących dla urządzeń elektronicznych
- Optymalizacja systemów testujących dla wytwarzanych produktów elektronicznych
- Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu w celu ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów
- Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń technicznych
- Współpraca z klientem

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne - elektronika, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne
- Wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
- Umiejętność programowania w języku C lub C++
- Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem układów elektronicznych
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Telefon: 55 612 9644