Operator Montażu Ręcznego

Oferty pracy w Kwidzynie
Kontakt:

15 lis 2018, 14:32

Fenix Poland S.A. (nr cert. 15344) to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla . Obecnie dla Naszego klienta firmy PLATI poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MONTAŻU RĘCZNEGO

Miejsce pracy: KWIDZYN

Zakres obowiązków:
• montaż okablowania
• weryfikacja jakości produktów podczas procesu produkcyjnego,
• utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:
• chęć uczenia się nowych rzeczy,
• dobry wzrok,
• rzetelność i zaangażowanie,
• zdolność manualna,
• gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełny etat,
• wdrożenie dla osób bez doświadczenia na produkcji
• stałe wynagrodzenie,
• komfortowe warunki pracy, miłą i przyjazną atmosferę,
• oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Telefon: 508 528 506