Pracownik produkcji reklam

Oferty pracy w Kwidzynie
Kontakt:

15 lis 2018, 14:29

Opis Stanowiska:

przygotowanie i montaż reklam

obsługa podstawowych narzędzi

aplikacja folii

obsługa maszyn

prace manualne przy tworzeniu reklam i gadżetów

Wymagania:

zdolności manualne

odpowiedzialność i sumienność

prawo jazdy kat. B

ukończone 30 lat

Oferujemy:

Pełny etat 8:00 - 16:00 (poniedziałek - Piątek)

Umowa o pracę

Wynagrodzenie do uzgodnienia

Informacje o firmie:

Tablice reklamowe, banery, flagi, szyldy, reklama na pojazdach, kasetony świetlne, wydruki wielkoformatowe, witryny sklepowe.

Poligrafia

Wizytówki, ulotki, foldery, plakaty, papiery firmowe, kalendarze, teczki ofertowe, karty pocztowe, notatniki, druki samokopiujące.

Gadżety

Breloki akrylowe, znaczki okolicznościowe, nalepki 3D, kubki, koszulki, czapeczki, podkładki pod mysz, smycze reklamowe.

Telefon: 601 642 075