Technik Testu-Lacroix Electronics

Oferty pracy w Kwidzynie
Kontakt:

15 lis 2018, 14:27

LACROIX Electronics to europejski lider w produkcji podzespołów elektronicznych, głównie dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej, zatrudniający ponad 4000 pracowników w Polsce, we Francji, w Niemczech i Tunezji.

Zatrudniamy najlepszych i pracujemy dla najlepszych !!!

Dołącz do nas jako TECHNIK TESTU

DLACZEGO PRACA W LACROIX SIĘ OPŁACA?

Gwarantujemy stabilną umowę o pracę, żadnych pośredników!

Mamy najlepszy pakiet socjalny :

-darmowe masaże i fizjoterapia, kosmetyczka, fryzjerka, konsultacje prawne w firmie,

-konsjerż, który za darmo załatwi twoje prywatne sprawy (zakupy, krawiec, odbiór auta z warsztatu...)

-karnety i hale sportowe, sponsoring udziału w zawodach oraz odzieży sportowej,

-dofinansowanie wypoczynku letniego i świąt

-półkolonie, paczki, imprezy dla dzieci

-zniżki w lokalnych sklepach, warsztatach, restauracjach

-pakiety medyczne w atrakcyjnych cenach

I wiele innych benefitów

WYMAGANIA:

¨ wykształcenie techniczne (elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka),

¨ wiedza techniczna z zakresu elektroniki,

¨ znajomość procesów produkcyjnych,

¨ mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

¨ znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

¨ umiejętność pracy w zespole,

¨ kreatywność, dyspozycyjność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

¨ wsparcie produkcji od strony procesu testu,

¨ modyfikacje urządzeń testujących oraz ich oprogramowania,

¨ usuwanie awarii,

¨ pomoc przy konstruowaniu urządzeń testujących

Telefon: 55 262 21 47