Pracownik Techniczny, Lębork - Abra S.A.

Oferty pracy w Lęborku
Kontakt:

15 lis 2018, 14:47

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

PRACOWNIK TECHNICZNY

Miejsce pracy: Lębork

Jeżeli:

• Potrafisz uporządkować i zorganizować przestrzeń wokół siebie

• Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz

• Poszukujesz swojego miejsca na dłużej

• Masz dobrą kondycję fizyczną, a przeniesienie mebla nie stanowi dla Ciebie problemu

A jeśli do tego jeszcze:

• Angażujesz się w swoje obowiązki

• Samodzielnie montowałeś meble

Dołącz do nas.

Twoje zadania:

• Montaż mebli ekspozycyjnych

• Obsługa magazynu sklepowego

• Rozładunek i załadunek dostaw

• Wydawanie towaru Klientom

Oferujemy:

• Umowę o pracę – pełny etat

• Stabilne zatrudnienie

• Stałe wynagrodzenie

• Szkolenie stanowiskowe

• Rabaty na asortyment sklepu Abra

Telefon: 12 296 83 29