Młodszy Doradca Klienta - Leszno

Oferty pracy w Lesznie
Kontakt:

28 lis 2018, 12:57

Fabryka Okularów Sp. z o.o. właściciel największej polskiej sieci salonów optycznych Doktor Marchewka, zatrudni Młodszego Doradcę Klienta w Lesznie.

Wymagania:
- wiedza z zakresu pracy z Klientem na poziomie dobrym,
- wiedza z zakresu branży optycznej na poziomie średnim,
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedaży,
- aktywne słuchanie, fachowość, profesjonalizm,
- biegła obsługa komputera MS Office (Excel, Word),

Opis stanowiska pracy:
- rzetelna i profesjonalna obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami firmy,
- profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług,
- dobór oprawek i szkieł według zaleconych parametrów,
- zamawianie soczewek,
- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
- dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów,
- obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych,
- konserwowanie wyrobów optycznych,
- wprowadzanie danych do programów komputerowych,
- systematyczne zapoznawanie się ze zmianami pojawiającymi się instrukcjami i procedurami,
- przyjmowanie i obsługa reklamacji,
- przestrzeganie ochrony danych osobowych Pacjentów.

Oferujemy:
- wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia branżowe,
- atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania,
- możliwość podjęcia nauki w Polskim Instytucie Kształcenia Optyków,
- ścieżki kariery - możliwość awansu wewnętrznego,
- dodatkowe benefity – pakiet opieki medycznej, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie.

Telefon: 539 198 899