Kucharz

Oferty pracy w Lidzbarku Warmińskim
Kontakt:

21 paź 2018, 18:47

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: KUCHARZ
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Region: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:
Jeśli pasjonuje Cię gotowanie i jesteś osobą kreatywną w kuchni, kochasz wykwintną kuchnię staropolską i nowoczesną, masz doświadczenie zawodzie, właśnie Ciebie szukamy i chcemy powierzyć Ci następujące obowiązki:
• przygotowywanie potraw, nadzór nad jakością i estetyką serwowanych dań
• przestrzeganie obowiązujących norm i standardów,
• racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materialną
• proponowanie ulepszeń w zakresie funkcjonowania kuchni
Wymagania:
• umiejętności kulinarne
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość przepisów HACCP oraz bezpieczeństwa i higieny pracy
• operatywności i świetnej organizacji pracy własnej
• dyspozycyjności, zaangażowania i inicjatywy w pracy
• nieustające poczucie humoru i wieczny optymizm
Oferujemy:
• ciekawą pracę w młodym zespole, przyjaznej, rodzinnej atmosferze
• stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu
• możliwość samorealizacji i doskonalenia zawodowego poprzez organizowane szkolenia
• renomowany obiekt w pięknej okolice oraz możliwość zakwaterowania do czasu osiedlenia

Telefon: 792-435-642