Fakturzysta/ka

Oferty pracy w Morągu
Kontakt:

21 paź 2018, 19:33

Firma: PRZEWOZY AUTOKAROWE LIPNICKI EDWARD LIPNICKI MARCIN LIPNICKI SPÓŁKA JAWNA

Stanowisko: Fakturzysta/ka
Miejsce pracy: Morąg
Godziny pracy: 8:00 – 16:00

Opis stanowiska:
• wystawianie faktur sprzedażowych w systemie wraz z pełną obsługa procesu fakturowania,
• tworzenie innych dokumentów księgowych związanych ze sprzedażą,
• sprawdzanie poprawności wprowadzonych danych,
• realizacja procesów zgodnie z określonymi wymaganiami i monitorowanie ich zgodności z przyjętymi wskaźnikami,
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
• rozliczanie pracowników,

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe,
• wykształcenie średnie,
• sumienności i dokładność,
• odpowiedzialność za powierzone zadania,
• bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
• umiejętność pracy w zespole,
• praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, MS Excel,
• praktyczna znajomość obsługi programu fakturowego,
• doświadczenie w zarządzaniu obiegiem dokumentów w firmie,
• mile widziana znajomość przepisów podatkowo-rachunkowych dotyczących fakturowania,
w szczególności ustawy o VAT,

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• miłą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole,

Telefon: 696 014 333