Kaufland Mrągowo - Młodszy Sprzedawca/Kasjer

Oferty pracy w Mrągowie
Kontakt:

21 paź 2018, 17:56

Młodszy Sprzedawca/Kasjer

w Dziale Art. Świeżych, Kas

Market w Mrągowie, ul. Wolności 4C

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jakie będą Twoje zadania:
•dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru
•zatowarowanie sklepu
•przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
•dbanie o uprzejmą obsługę klienta
•dbanie o świeżość i jakość naszych produktów
•szybka i staranna obsługa klientów przy kasach
•utrzymywanie czystości w toaletach dla klientów
•przygotowanie zwrotów towarów
•zapewnienie regularnej i płynnej odprawy kasowej.

Czego oczekujemy od Ciebie:
•znajomości zasad obsługi klienta
•energicznej i przyjaznej osobowości
•sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków.

Co Ci zapewnimy:

Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny oraz umowę o pracę w wymiarze ¾ etatu.

Telefon: 897 410 413