SEAT Dynamica - Asystent doradcy serwisowego

Oferty pracy w Myślenicach
Kontakt:

26 lis 2018, 02:06

SEAT Dynamica wielokrotnie nagradzany i prężnie rozwijający się Dealer marki SEAT, poszukuje osób na stanowisko

Asystent doradcy serwisowego

Co oferujemy?
• aktywny udział w procesach planowania i organizowania obsługi/napraw pojazdów,
• uczestnictwo w procesach obsługi klienta w oparciu o standardy producenta samochodów,
• korzystanie z technicznej bazy producenta pojazdu , w tym z katalogów norm czasu naprawy, instrukcji napraw pojazdów, danych technicznych, katalogu doboru części zamiennych,
• praktyczne zapoznanie z kompleksowym oprogramowaniem dedykowanym dla stacji dealerskiej DMS – (Dealer Managment System),
• poznanie innych praktycznych aspektów związanych z działaniem stacji dealerskiej,
• zapoznanie z gospodarką magazynową – procesy związane z obrotem częściami zamiennymi,
• praktyczne zapoznanie z aspektami pracy biurowej – generowanie i obieg dokumentów, korzystanie z programów i urządzeń biurowych,

Wymagania:
• prawo jazdy kat.B,
• umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

• wykształcenie zgodne z kierunkiem (Technik Mechanik, Mechanika i Budowa Maszyn, Transport itd.),
• znajomość budowy samochodu,

Zadania i obowiązki :
• wsparcie BOK (Biura Obsługi Klienta),
• synchronizacja procesów obsługi (BOK – hala napraw ) na poszczególnych etapach,
• planowanie prac na serwisie,
• wstępne kosztorysowanie zleceń,
• autoryzacja zaplanowanych i wykonanych etapów zlecenia naprawy,
• wsparcie procesów związanych z dystrybucją części zamiennych (dobór części zamiennych, oprogramowanie wspomagające dobór części, systemy zamówień.

Telefon: 122 734 443