Doradca Klienta Indywidualnego

Oferty pracy w Nowym Targu
Kontakt:

25 lis 2018, 02:01

Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów nasi pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach biznesowych Banku.

Stanowisko: Doradca Klienta Indywidualnego- Placówka Partnerska
BGŻ BNP Paribas (Raiffeisen Polbank)

Miejsce pracy: Nowy Trag

Obowiązki:
-bieżącą, bezpośrednią obsługę klienta zgodną z obowiązującymi standardami Banku;
-aktywną sprzedaż produktów Banku skierowanych do klientów indywidualnych;
-wykonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz -realizację dyspozycji składanych przez Klientów;
-realizację indywidualnych planów sprzedaży.

Wymagania:
-przedsiębiorczość, łatwość nawiązywania relacji z ludźmi i -pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań;
-dobra organizacja czasu pracy i umiejętności pracy pod presją;
-chęć rozwoju w branży bankowej;
-wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe o kierunkach ekonomicznych);
-mile widziane doświadczenie w sprzedaży, szczególnie w branży bankowej.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne;
-kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;
-wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;
-karta Multisport.

Telefon: 784 577 803