Pracownik ochrony - Maniowy - osoba z orzeczeniem

Oferty pracy w Nowym Targu
Kontakt:

25 lis 2018, 01:58

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat. Świadczy usługi z zakresu prac porządkowych, ochrony mienia oraz leasingu pracowniczego.

Obecnie poszukujemy:
PRACOWNIKA OCHRONY - Z ORZECZENIEM
Miejsce pracy: MANIOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Kontrola ruchu samochodów i pieszych,
- Raportowanie przebytej służby,
- Odbijanie punktów kontrolnych,
- Obchody terenu.

OFERUJEMY:
- Umowa o pracę, pełny etat, godziny pracy od 7.00 do 19.00 oraz od 19.00 do 7.00. UWAGA! Godziny pracy mogą jeszcze ulec zmianie,
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
- Dodatkowy urlop rehabilitacyjny.

WYMAGANIA:
- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności – stanowisko pracy dla osoby niepełnosprawnej,
- Niekaralność (wymóg konieczny),
- Stan zdrowia pozwalający na obchody terenu i pracę w godzinach nocnych,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Kontakt: tel. 32 413 15 50 wew 4