Roznosiciel gazet reklamowych - Olecko

Oferty pracy w Olecku
Kontakt:

21 paź 2018, 18:36

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Twoje zadania:
Twoim zadaniem będzie odbiór materiałów reklamowych w ustalonym punkcie i dystrybucja gazet reklamowych do indywidualnych skrzynek pocztowych na przydzielonym terenie.
Oczekujemy od Ciebie:
• Uczciwości, samodzielności, rzetelności, odpowiedzialności.
• Dyspozycyjności w środy.
• Posiadania konta bankowego.
• Mile widziane dysponowanie własnym środkiem transportu.
• Ukończony 16 rok życia (co do dnia).
Zapewniamy Ci:
• Ciekawą współpracę ze stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą.
• Miesięczną zapłatę uzależnioną od przydzielonego terenu.
• Umowę zlecenie na czas nieokreślony.

Telefon: 857 429 623