Operator robota spawalniczego (Z DOŚWIADCZENIEM)

Oferty pracy w Olkuszu
Kontakt:

25 lis 2018, 01:49

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych „FIRMUS” Sp. z o.o. w Olkuszu poszukuje Kandydatów na stanowisko Operator robota spawalniczego.

Miejsce pracy: Olkusz

Zadania:
- Obsługa i programowanie robota spawalniczego
- Nadzór nas procesem spawania
- Weryfikacja zgodności parametrów z wymaganiami jakościowymi
- Kontrola i ocena poprawności spoin

Wymagania:
- Doświadczenie w obsłudze robotów spawalniczych
- Praktyczna znajomość rysunku technicznego
- Kierunkowe wykształcenie

Oferujemy:
- WYSOKIE WYNAGRODZENIE
- Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
- Atrakcyjny pakiet socjalny (wycieczki firmowe, spotkania integracyjne, basen/język angielski dla Pracowników)
- Doświadczenie zawodowe
- Możliwość zdobycia uprawnień/kwalifikacji

telefon: 501 937 387