Praca w Holandii przy cebulkach kwiatowych (45-50 godzin

Oferty pracy w Opolu
Kontakt:

24 paź 2018, 23:44

Praca w Holandii w ogrodnictwie w miejscowości Andijk przy płukaniu i pakowaniu cebulek lilii oraz przy sprzataniu szklarni.

Praca u klienta odbywa się w trybie jednozmianowym od poniedziałku do piątku 7:00-16:00, możliwe nadgodziny.

Zakres obowiązków:

płukanie cebulek,
pakowanie cebulek lilii w torf
sprzątnie szklarni

Oferujemy:

atrakcyjną stawkę godzinową 9,69 € brutto
dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,92% dochodów brutto - naliczane od godz. podstawowych
stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

mile widziane doświadczenie w pracy w ogrodnictwie
znajomość języka angielskiego lub holenderskiego nie jest wymagana
dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

Telefon: +48 22 349 96 50