Mistrz Produkcji na Wydziale Kuźni

Oferty pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Kontakt:

26 lis 2018, 15:39

Obowiązki:

Zarządzanie zespołem pracowników w podległym obszarze;
Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego, zabezpieczenie ciągłości pracy wydziału;
Nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych;
Nadzorowanie pracy urządzeń, ciągów technologicznych;
Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych;
Proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym;
Kontrolowanie zgodności prowadzenia procesów produkcyjnych z dokumentacją techniczną;
Dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy;
Raportowanie pracy wykonanej przez podległych pracowników;
Praca w systemie trzyzmianowym;

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie techniczne;
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
Dobra znajomość MS Office;
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej;
Umiejętność zarządzania zespołem;
Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników;
Umiejętność podejmowania decyzji;

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę);
Możliwość szkolenia i rozwoju wewnątrz firmy;
Wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia i wykształcenia od 4000 zł;
Dodatek funkcyjny;
Premie regulaminowe.

Telefon; 531 802 880