Pracownik produkcji ->drzwi otwarte-przyjdź/zobacz/zadecyduj

Oferty pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Kontakt:

26 lis 2018, 15:43

Szukasz stabilnej pracy? A może chcesz zmienić aktualną? Ta oferta jest dla Ciebie.
Nasz klient, lider branży produkcyjnej otwiera dla Was swoje drzwi. Poznaj specyfikę firmy, wejdź na produkcję i zdecyduj, czy chcesz być częścią zespołu i produkować detale dla światowych marek samochodowych.
Zapraszamy co wtorek na Drzwi Otwarte.
Czekamy na Was w firmie MAHLE Behr (Solidny Pracodawca Roku 2017) na ul. Wodnej 15 w Ostrowie Wielkopolskim o godzinie 10:00.
Pamiętaj, praca sama się nie zmieni. Do Ciebie należy pierwszy krok! My Ci chętnie pomożemy

Co możesz zyskać

* pracę od "zaraz" w oparciu o umowę o pracę tymczasową ( ZUS + płatny urlop)
* przejrzysty zakres zadań na poszczególnych stanowiskach
pracę w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym (Ty decydujesz)
* stawkę miesięczną rosnącą wraz ze stażem pracy + 2 premie regulaminowe + premie uznaniowe
* dodatek za pracę w godzinach nocnych
* możliwość pracy w płatnych nadgodzinach
* wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
* karta sportowa w atrakcyjnej cenie
* zniżki na zakupy do 50%
* darmowe bilety do kina, nagrody w konkursach i wiele innych

Czym będziesz się zajmował

* prostymi pracami produkcyjnymi - nie mamy taśm, ani akordu
* wizualną kontrolą detalu
* obsługą maszyn produkcyjnych typu prasy, walcarki, giętarki, układarki itp.

Czego od Ciebie oczekujemy

* wysokiej motywacji do pracy
* gotowości do pracy w systemie 3 zmian lub 4 brygad
Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Was nauczymy!

Telefon: 723 193 101