Przedstawiciel Handlowy Energa - Ostrów Wlkp i okolice

Oferty pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Kontakt:

26 lis 2018, 15:40

Autoryzowany Partner Energa-Obrót poszukuje:
Przedstawicieli Handlowych - Ostrów Wlkp. miasto, powiat i okolice

Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży np.: kablówka, finanse, ubezpieczenia i inne produktu
lub studenci, uczniowie, etatowcy chcący po południu i w wolnym czasie dorobić...
Jeśli nie masz doświadczenia ale masz chęci do pracy, wszystkiego Cię nauczymy

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny oraz CV w wiadomości OLX planujemy w najbliższym czasie szkolenie.

Zakres obowiązków:

• Wypełnianie dokumentów firmy wg wzorów
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w terenie
• Praca z dedykowaną grupą naszych stałych Klientów
• Skuteczna finalizacja sprzedaży
• Budowanie relacji z klientem

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, D2D lub telefonicznej
• Zorientowanie na wynik i konsekwencja w działaniu
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Sumienność i dobra organizacja pracy

W zamian oferujemy:

• Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz bonusy za realizację planów
• Pakiet szkoleń produktowych i ofertowych
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Pełne wsparcie backoffice
• Elastyczna forma zatrudnienia
• Wsparcie merytoryczne i praktyczne doświadczonego zespołu

Telefon: 574 320 230